S námi to máte na háku ...

Nosiče kontejnerů

Jsme autorizované montážní centrum nosičů kontejnerů a hydr. jeřábů. Máme za sebou stovky přestavěných vozidel a rádi přestavíme i to Vaše.

Svoji práci odvádíme ve stoprocentní kvalitě, rádi Vás o tom přesvědčíme.

žádný náklad není problém

Hydraulické jeřáby

Hydraulické ruky montujeme na samotné podvozky vozidel i do speciálně upravených kontejnerových van. Samozřejně zařídíme veškeré pořebné revize a legislativu spojenou s provozem na pozemních komunikacích.

U nás si vyberete vždy správně ...

Prověřené vozy

Nabízíme kvalitní a prověřené vozy za velmi atraktivní ceny, veškeré naše vozy pečlivě kontrolujeme a zákazníkům předáváme v perfektním stavu. Zároveň pro Vás rádi vyřídíme výhodné financování vozidla.

Montáž a prodej nosičů kontejnerů

Nabízíme prodej a montáž nosičů kontejnerů od výrobců CTS CHARVÁT, HYVA a FORNAL na veškeré typy nákladních automobilů. Každým rokem prodáme a namontujeme více jak 100 kusů mechanismů, jsme pro to připraveni řešit jakékoliv zadání. Díky našim dlouholetým zkušenostem pro nás není problém montáž nosiče kontejnerů na jákékoliv nákladní vozidlo. nejběžnější typy kontejnerových nosičů držíme skladem, jsme proto schopni reagovat na poptávku ve velice krátkém termínu. Díky velkým odběrům nosičů od předního Českého výrobce CTS Charvát, a.s. jsme zároveň schopni nabídnout našim zákazníkům velice atraktivní ceny. Samozřejmostí je u nás dodání a montáž pomocného pohonu a hydraulického čerpadla.