S námi to máte na háku ...

Nosiče kontejnerů

Jsme autorizované montážní centrum nosičů kontejnerů a hydr. jeřábů. Máme za sebou stovky přestavěných vozidel a rádi přestavíme i to Vaše.

Svoji práci odvádíme ve stoprocentní kvalitě, rádi Vás o tom přesvědčíme.

žádný náklad není problém

Hydraulické jeřáby

Hydraulické ruky montujeme na samotné podvozky vozidel i do speciálně upravených kontejnerových van. Samozřejně zařídíme veškeré pořebné revize a legislativu spojenou s provozem na pozemních komunikacích.

U nás si vyberete vždy správně ...

Prověřené vozy

Nabízíme kvalitní a prověřené vozy za velmi atraktivní ceny, veškeré naše vozy pečlivě kontrolujeme a zákazníkům předáváme v perfektním stavu. Zároveň pro Vás rádi vyřídíme výhodné financování vozidla.

Montáž a prodej nosičů kontejnerů

Nabízíme prodej a montáž nosičů kontejnerů na veškeré typy nákladních automobilů. Každým rokem prodáme a namontujeme více jak 100 kusů mechanismů, jsme pro to připraveni řešit jakékoliv zadání. Díky našim dlouholetým zkušenostem pro nás není problém montáž nosiče kontejnerů na jákékoliv nákladní vozidlo. nejběžnější typy kontejnerových nosičů držíme skladem, jsme proto schopni reagovat na poptávku ve velice krátkém termínu. Díky velkým odběrům nosičů od předního Českého výrobce CTS Charvát, a.s. jsme zároveň schopni nabídnout našim zákazníkům velice atraktivní ceny. Samozřejmostí je u nás dodání a montáž pomocného pohonu a hydraulického čerpadla.

Zabýváme se zároveň kompletními přestavbami vozidel a to jak kteréhokoliv vozidla z naší nabídky tak i vozidla vašeho. Z vozidla demontujeme původní nástavbu, zkrátíme jeho rozvor a namontujeme novou nástavbu, to vše včetně všech potřebných legislativních úkonů.

Naše společnost je držitelem povolení a schválení k provádění přestaveb od výrobců nákladních vozidel MERCEDES - BENZ, VOLVO, MAN, DAF, IVECO, AVIA a RENAULT.

Charvát CTS

Teleskopické jednoramenné nosiče kontejnerů CTSlift umožňují rychlou výměnu různých typů kontejnerů v rámci mnoha oblastí podnikání Vyznačují se sofistikovanou konstrukcí a velkou univerzálností. Jsou vybaveny teleskopicky posuvným hákovým členem (provedení –S) popř. navíc sklápěcím ramenem hákového členu (provedení –SK). Umožňují manipulaci a přepravu více délek kontejnerů dle technických možností podvozku a dané legislativy. Neméně důležitá je i schopnost mechanismu překládat a manipulovat kontejnery na přívěsu, což významně zvyšuje efektivnost přepravy. Významnou předností teleskopických jednoramenných nosičů kontejnerů je možnost výměny kontejnerové nástavby v závislosti na sezónních podmínkách. Příkladem univerzálnosti použití může být jednoramenný nosič kontejnerů jako komunální vozidlo letní údržby a sypač komunikací jako vozidlo zimní údržby.

PRODUKTOVÉ LISTY


CTS 01 19 Stáhnout
CTS 03 23 Stáhnout
CTS 03 28 Stáhnout
CTS 30 38 Stáhnout
CTS 04 S PRO Stáhnout
CTS 50 34 Stáhnout
CTS 50 38 Stáhnout
CTS 06 S PRO Stáhnout
CTS 08 S C3D1 Stáhnout
CTS 08 S PRO Stáhnout
CTS 10 S DIN 1570 Stáhnout
CTS 10 S C3D1 Stáhnout
CTS 10 S PRO Stáhnout
CTS 10 S SC Stáhnout
CTS 12 D DIN 1570 Stáhnout
CTS 14 S CZ Stáhnout
CTS 16 S CZ Stáhnout
CTS 20 S CZ Stáhnout
CTS 20 SK CZ Stáhnout
CTS 22 S CZ Stáhnout
CTS 22 SK CZ Stáhnout
CTS 26 S CZ Stáhnout
CTS 26 SK CZ 19 Stáhnout